رمان گمگشته از الیسا آدامز

  رمان گمگشته از الیسا آدامز

نام رماننام رمان :رمان گمگشته

نویسنده به قلم :الیسا آدامز

حجم رمانحجم رمان : ۱.۹۱ مگابایت پی دی اف , ۱.۰۶ مگابایت نسخه ی اندروید , ۰.۹۵ مگابایت نسخه ی جاوا , ۲۹۴  کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

داستان درباره ی دختری به اسم آمانداس که پس از بهم خوردن سومین نامزدیش و اخراج از شغلش به زادگاه و خانه مادریش بر میگرده و به توصیه دوستش تصمیم میگیره هیچ ارتباطی با مردا نداشته باشه ولی…..
به درخواست مترجم / ناشر کتاب حذف شد

صفحه ی اول رمان:

تا حالا شده یکی از اون لحظه های مزخرف داشته باشید؟ همون لحظه هایی که می فهمید یه کار خیلی احمقانه انجام دادین و دیگه برای جبرانش خیلی دیره.
زندگی من به یکی از “بزرگترین لحظه های مزخرف دنیا” تبدیل شده.
البته باید قبول کنم پنچر کردن چرخ های “جِرِمی” برام خیلی گرون تموم شد. اگه به ذات خبیثانه ی خودم –چیزی که می خواستم از بچگی تظاهر کنم که وجود نداره- اجازه ی بروز نمی دادم، صبح اون روز توی اون موقعیت نبودم: جلوی در خ و نه ای که توش بزرگ شده بودم با یه صندل صد دلاری ایستاده بودم و از سرما می لرزیدم.
منظره ی اطرافم واقعا لطیف بود! پرنده ها آواز می خ و ندن، باد گرم تابستانی میان درخت های بلوط و افرای اطراف حیاط می پیچیید. گل های رنگارنگ کنار پیاده رو روییده بودند… درست مثل ۱۲ سال پیش. موقعی که ۱۸ سالم شد و از دبیرستان فارغ التحصیل شدم و قبل از این که مادرم بتونه نظرم رو عوض کنه برای رفتن به دانشگاه و داشتن یه زندگی مستقل به شهر رفتم.

رمان گمگشته