رمان پرستار من از دنیا و گیسو

رمان پرستار من از دنیا و گیسو

رمان پرستار من از دنیا و گیسو

نام رماننام رمان :رمان پرستار من

نویسنده به قلم :دنیا و گیسو

حجم رمانحجم رمان : ۷.۶۶ مگابایت پی دی اف , ۱.۳۱ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۱۷ مگابایت نسخه ی جاوا , ۳۹۰ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

داستان درباره ی دختری به اسم یگانه س که پدر و مادرش رو از دست داده و  در خانه ای زندگی میکنه که پسر معتادی دارند. پسر تنها زندگی می کند و یگانه به درخواست مادر او که برایش زحمت زیادی کشیده قبول می کند پرستاری پسرش شهاب را به عهده بگیرد. کم کم با کمک دوست صمیمی اش سهند تلاش می کنند او را ترک دهند اما…..

  • به درخواست نویسنده لینک های دانلود برداشته شد.
  • صفحه ی اول رمان:

    تند تند راه می رفتم وبا خودم حرف می زدم. ازکاری که می خواستم انجام بدم مطمئن نبودم، یعنی برام خطری نداره؟ زندگیم چی؟ زندگیم و سرنوشتم رو با دستای خودم خراب نمی کنم؟

    “خدایا این کاری که می خوام انجام بدم برای دل مادریه که ازغصه فرزندش افسرده شده. خدای مهربونم تو همه یار و یاور من، تو این دنیایی… کمکم کن من راهنمایی ندارم تو این راه تاریکی که قدم گذاشتم تنهام نذار”

    از ترس و دلهره دستام یخ کرده بود. همیشه همین طور بود وقتی زیادی استرس داشتم قلبم تو دهنم بود. رسیدم به در خ و نه… نگاهی به ساختمان کردم. سه طبقه بود، بزرگ و مجلل. همون جوری که لیلا جون تعریف کرده بود. عین قصر می درخشید. یعنی این خ و نه فقط ماله پسرشه؟ خب آره دیگه اون خ و نه ای که ماله باباش بود ششصد متر زیربنا داشت. این که چیزی نیست!!! بالاخره زنگ رو زدم، اما عین بید می لرزیدم.

    رمان پرستار من