رمان عشق پایدار از دوروتی گالارک فرمت pdf,java,epub,apk

رمان عشق پایدار از دوروتی گالارک

  رمان عشق پایدار از دوروتی گالارک

نام رمان :رمان عشق پایدار

نویسنده به قلم :دوروتی گالارک

حجم رمانحجم رمان : ۴.۱۵ مگابایت پی دی اف , ۱.۲۸ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۱۴ مگابایت نسخه ی جاوا , ۴۴۳ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

دسته ی نوازندگان دبیرستان رالینگز با یونیفورمهای آراسته در کنار سکوی قطار صف کشیده بود و با شور و شوق سرود ملی امریکا را مینواخت. جمعیتی بیش از صد نفر برای استقبال از مردانی که برای آزادی آنان جنگیده بودند، گرد آمده بود. وقتی وزش باد پلاکارد بزرگی را که جلوی ایستگاه قطار نصب شده و روی آن نوشته شده بود “به خانه خوش آمدید”، از جا تکان داد، دستان مشتاق بسیاری به سرعت آن را سر جایش قرار داد….
به درخواست مترجم / ناشر لینک های دانلود حذف شد

صفحه ی اول رمان:

دسته ی نوازندگان دبیرستان رالینگز با یونیفورمهای آراسته در کنار سکوی قطار صف کشیده بود و با شور و شوق سرود ملی امریکا را مینواخت. جمعیتی بیش از صد نفر برای استقبال از مردانی که برای آزادی آنان جنگیده بودند، گرد آمده بود. وقتی وزش باد پلاکارد بزرگی را که جلوی ایستگاه قطار نصب شده و روی آن نوشته شده بود “به خانه خوش آمدید”، از جا تکان داد، دستان مشتاق بسیاری به سرعت آن را سر جایش قرار داد.
لوکوموتیو عظیم و غول پیکر در حالی که دود می کرد و صدای سوت و کشیده شدن چرخهایش بر روی ریل همه جا را فراگرفته بود، به آرامی از ایستگاه عبور کرد و متوقف شد. ناگهان سکوت همه جا را فراگرفت. مسؤول قطار از واگن پیاده شد و در حالیکه دستهایش را در هم گره کرده بود، ایستاد.
زمانی که اولین سرباز خسته ی جنگ که دریانوردی شگفت زده بود، از قطار پیاده شد، موزیکی که دسته ی نوازندگان می نواخت با تشویق و تحسین جمعیت و بوق خودروهایی که در طول خیابان پارک شده بود در هم آمیخت. دریانورد قبل از اینکه از پله های قطار پایین بیاید، مدتی ایستاد و کوله ی خود را از روی شانه اش به سکوی قطار انداخت و بلافاصله توسط اقوام و خویشان که برخی می خندیدند و عده ای می گریستند، احاطه شد.

رمان عشق پایدار