رمان شکوه های یاس از فروغ ستوده مهر

رمان شکوه های یاس از فروغ ستوده مهر

نام رماننام رمان :رمان شکوه های یاس

نویسنده به قلم :فروغ ستوده مهر

حجم رمانحجم رمان : ۲.۹۹ مگابایت پی دی اف , ۱.۲۱ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۰۷ مگابایت نسخه ی جاوا , ۳۸۶ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

سکوتی که بر فضا حاکم بود خبر از اتمام کار روزانه میداد و انسان را ناخودآگاه در خلسه فرو میبرد و هوس استراحت و خواب شبانه را بر می انگیخت. در یکی از همین خانه های کوچک که مثل بقیه زهوار در رفته بود، دختری نوجوان آرام خوابیده بود و در حالی که به آسمان نگاه میکرد با صبوری به پچ پچ پدر و خواهر بزرگترش گوش میداد. حس ششمش خبر بدی به او میداد، چند روزی بود که رفتار پدرش تغییر کرده،گویی…..
بنابه درخواست  نویسنده / ناشر رمان از روی سایت حذف شد

صفحه ی اول رمان:

شب بود و تاریکی هول انگیزی همه جا فراگرفته بود. صدای قورباغه ها و ناله ی شوم جغدها، موجدات شب زنده داری که سیاهی شب را بر روشنی روز ترجیح میداد. در دل هر رهگذر غریبی، رعب و وحشت می انداخت، اما برای ساکنین این خانه های گلی و قدیمی تمام این صداها عادی بود و کودکان این روستا از طفئلیت با همین نواهای طبیعت خوگرفته بودند. سکوتی که بر فضا حاکم بود خبر از اتمام کار روزانه میداد و انسان را ناخودآگاه در خلسه فرو میبرد و هوس استراحت و خواب شبانه را بر می انگیخت. در یکی از همین خانه های کوچک که مثل بقیه زهوار در رفته بود، دختری نوجوان آرام خوابیده بود و در حالی که به آسمان نگاه میکرد با صبوری به پچ پچ پدر و خواهر بزرگترش گوش میداد. حس ششمش خبر بدی به او میداد، چند روزی بود که رفتار پدرش تغییر کرده،گویی با خود در جنگ بود و هر بار که شکست میخورد تلافی اش را بر سر دخترک در می آورد و او همیشه به خود امید میداد که این پیشامده تاثیری بر آینده اش نخواهد داشت.

رمان شکوه های یاس