رمان شب های خاکستری از نسرین ثامنی فرمت pdf,java,epub,apk

رمان شب های خاکستری از نسرین ثامنی

  رمان شب های خاکستری از نسرین ثامنی

نام رماننام رمان :رمان شب های خاکستری

نویسنده به قلم :نسرین ثامنی

حجم رمانحجم رمان : ۱.۸۲ مگابایت پی دی اف , ۱.۰۳ مگابایت نسخه ی اندروید , ۰.۹۲ مگابایت نسخه ی جاوا , ۲۶۲ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

بعضی ها به من می گویند که خاطرات یک زن ۶۰ ساله که در زمان حیاتش منتشر گردد هیچ پیامی به همراه نخواهد داشت. خصوصاً که این گونه سرنوشتها در جامعه ی ما اگر فراوان نباشند نادر هم نیستند , اما من اهمیتی به سن و سال خودم نمی دهم و عقیده دارم که سرگذشتهای تکراری هم می تواند در نوع خود آموزنده و مفید باشد زیرا…….
بنابه درخواست  نویسنده / ناشر رمان از روی سایت حذف شد

صفحه ی اول رمان:

بعضی ها به من می گویند که خاطرات یک زن ۶۰ ساله که در زمان حیاتش منتشر گردد هیچ پیامی به همراه نخواهد داشت. خصوصاً که این گونه سرنوشتها در جامعه ی ما اگر فراوان نباشند نادر هم نیستند , اما من اهمیتی به سن و سال خودم نمی دهم و عقیده دارم که سرگذشتهای تکراری هم می تواند در نوع خود آموزنده و مفید باشد زیرا در هر نوشتاری می توان با هزاران نکته ی باریک تر از مو برخورد نمود که از ویژگی های خاصی برخوردار است و می تواند به نوعی راهگشای نسل آینده ای باشد که سالیان بعد جهت راهنمایی و آموزش , کتاب را مطالعه می نمایند. حال , اگر داستان زندگی من بتواند راهنمای نسلی دیگر گردد (هر چند که اندک و ناچیز باشد). وظیفه خود می دانم که آن را برای علاقمندان به یادگار بگذارم. من بعد از مدتها تفکر بر آن شدم تا خاطراتم را به طور مختصر به رشته تحریر در آورم.

رمان شب های خاکستری