رمان رنگین کمان تقدیر از زهرا نیکخوی با فرمت pdf,java,epub,apk

رمان رنگین کمان تقدیر از زهرا نیکخوی

  رمان رنگین کمان تقدیر از زهرا نیکخوی

نام رمان :رمان رنگین کمان تقدیر

نویسنده به قلم :زهرا نیکخوی

حجم رمانحجم رمان : ۶.۱۹ مگابایت پی دی اف , ۱.۴۶ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۳۲ مگابایت نسخه ی جاوا , ۵۶۹ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

به سرعت از پله های دفترخانه بالا رفتم. در همین حال دست به جیب بردم تا از وجود حلقه ای که برای ثمین خریده بودم مطمئن شوم. وقتی گل کاغذی را که فروشنده روی جعبه چسبانده بود ، زیر دستم حس کردم با اطمینان از آخرین پله محضر بالا رفتم و ….
*لینک های دانلود به درخواست نویسنده از روی سایت حذف شد

صفحه ی اول رمان:

به سرعت از پله های دفترخانه بالا رفتم. در همین حال دست به جیب بردم تا از وجود حلقه ای که برای ثمین خریده بودم مطمئن شوم. وقتی گل کاغذی را که فروشنده روی جعبه چسبانده بود ، زیر دستم حس کردم با اطمینان از آخرین پله محضر بالا رفتم و داخل دفترخانه شدم. پس از ورود همه سرها بی اختیار به طرف من برگشت ، عمویم ، حاج کریم ، همراه آقای یاسری ، وکیل خانواده بدیعی به سویم آمد. پشت سر آن ها مادرم مستانه دیده می شد. او باحالتی شاد که اندکی گلایه نیز چاشنی آن وبد ، گفت : فرشاد جان دیر کردی ، عروس خوشگلت خیلی وقت است که منتظر توست.
بی اختیار چرخش نگاهم را بر دو گوهر آسمان رنگی دوختم که زیر مژگان بلندش درخشش خود را به خوبی حفظ کرده بود. بدون آنکه نگاه زیبایش را به من معطوف کند سر به زیر انداخته بود.

رمان رنگین کمان تقدیر