رمان دیوانه ها بهتر عاشق می شوند از شهره قوی روح

رمان دیوانه ها بهتر عاشق می شوند از شهره قوی روح

  رمان دیوانه ها بهتر عاشق می شوند از شهره قوی روح

نام رماننام رمان :رمان دیوانه ها بهتر عاشق می شوند

نویسنده به قلم :شهره قوی روح

حجم رمانحجم رمان : ۴.۸۹ مگابایت پی دی اف , ۱.۴۲ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۲۸ مگابایت نسخه ی جاوا , ۵۲۶ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

داستان درباره ی رخسار , دختری است که در پنج سالگی مادرش را از دست داده تحت سرپرستی زنی به نام دایه دریا قرار می گیرد. او در سن بلوغ به سمت کولی هایی که گاهی به روستایشان می آیند کشیده می شود و با مردی کولی به نام البرز ازدواج می کند. ثمره این ازدواج سه پسر است و یک دختر به نام زیتون! زیتون که دختر بسیار زیبایی است در هشت سالگی مورد **** رجب علی ناپدریش قرار می گیرد! و این حادثه موجب تحول در زندگیش می گردد. او را به تهران می فرستند و …….
بنابه درخواست  نویسنده / ناشر رمان از روی سایت حذف شد

صفحه ی اول رمان:

شب روستا کمی سنگین بود و توده فشرده خانه های کاهگلی و دودزده به دل ستاره باران آسمان ختم می شد. هیس هیس زنجره ها و جیرجیرکها با سکوت وهمناک شب جنگ خوشایندی داشت.آخر بهار بود آن موقع از فصل که هوا نه گرم گرم است و نه سرد سرد آب بزرگترین نهر دهکده هنوز ته مایه سرما زمستان را با خودداشت.
زنی پوشیده در چادری سیاه از میان خیابان باریک و شیب دار کنار مسجد قدیمی گذشت. در چوبی و دودزده مسجد بسته ودیوار بلند آن سایه ترسناکی بردل کوچه انداخته بود. زن لحظه ای در پناه سکوی کنار در مسجد ایستاد و چادر چرکش را محکم تر دور خود پیچید .

رمان دیوانه ها بهتر عاشق می شوند