رمان دره عروسک ها از ژاکلین سوزان

  رمان دره عروسک ها از ژاکلین سوزان

نام رماننام رمان :رمان دره عروسک ها

نویسنده به قلم :ژاکلین سوزان

حجم رمانحجم رمان : ۶.۲۷ مگابایت پی دی اف , ۱.۵ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۳۶ مگابایت نسخه ی جاوا , ۴۹۰ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

داستان درباره ی زندگی سه دختر جوان امریکایی است که به سودای رسیدن به خوشبختی وارد دنیای هالیوود میشوند.سه دختر از سه طبقه متفاوت جامعه اما عاقبت هر سه نفر آنها مثل هم میشود و …..
به درخواست مترجم / ناشر از روی سایت حذف گردید

صفحه ی اول رمان:

وقتی وارد نیویورک شد حرارت هوا نود درجه فارنهایت بود و از غول های سر به آسمان افراشته نیویورک بخار داغ بر می خاست. اما نه به گرما توجه داشت نه به خیابان های کثیف و پر آشغال. نیویورک به نظرش پر هیجان ترین شهر عالم می آمد.
دخترک متصدی بنگاه کاریابی تبسمی کرد و گفت آه ها تو واقعا رو دست نداری با وجودیکه تجربه ای نداری ولی مسلما شغلی بدست می آوری. همه سکرترهای خوب مشاغل پر درآمد را اشغال کرده اند . اما راستش را بگویم ، عزیزم ، اگر من قیافه ترا داشتم یک راست می رفتم سراغ جون پاور یا کونور.
– اونا کی هستن؟
– آنها آژانس های درجه یک مانکن ها را اداره می کنند. من مرده این کارم. اما قدم کم کوتاه است و بقدر کافی لاغر استخوانی نیستم. اما تو درست همانی که می خواهند.
– ولی من گمانم کار کردن توی اداره را بیشتر دوست دارم.
– باشه اما فکر می کنم بیعقلی میکنی.
چند ورق و کاغذ بدست آن (anne) داد و گفت همه نشانی های خوب اینجاست اما اول از همه برو پیش هنری بل آمی.او یکی از وکلای درجه یک هنرپیشه هاست سکرترش همین تازگی ها با جان والش ازدواج کرد. وقتی آن عکس العمل نشان نداد گفت:

رمان دره عروسک ها