رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس فرمت pdf,java,epub,apk

رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس

  رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس

نام رمان :رمان با من باش

نویسنده به قلم :سوزان الیزابت فیلیپس

حجم رمانحجم رمان : ۴.۴۴ مگابایت پی دی اف , ۱.۳۹ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۲۵ مگابایت نسخه ی جاوا , ۵۳۶ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

داستان درباره ی دختری  به اسم فیبی سامرویل هست که پدرش صاحب یک تیم فوتبال امریکایی بوده  که بعد از مرگش ، وصیت میکنه که تنها درصورتی فیبی وارث اون تیم میشه که بتونه اون سال تیم رو برنده ی لیگ کنه!!!وگرنه تیم به پسر عموش میرسه .
مشکل اینجا است که فیبی هیچی از فوتبال نمیدونه و به دلایلی از پدرش دور بوده و با هم اختلاف داشتن . تا اینکه با سرمربی تیم به اسم دن کالبو اشنا میشه . که اولش زیاد از هم خوششون نمیاد . هردوشون هم سرسخت و کله شقن ، و با اینکه با هم دعوا میکنن ولی با این حال جذب هم میشن . چیزی که دن درباره ی فیبی فکر میکنه اینه که اون دختریه که فقط قیافه داره ، ولی……..

* با تشکر از تیم ترجمه پردیس ایرانیان به خاطر ترجمه این رمان


فرمت رمان :فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت pdf

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت apk

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت java

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت jad

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت java (پرنیان)

download :دانلود رمان با من باش از سوزان الیزابت فیلیپس با فرمت epub

صفحه ی اول رمان:

فیبی سامرویل، سگ پشمالوی فرانسوی و دوست پسر مجارستانی اش را به مراسم خاک سپاری پدر خود آورده و با این کار همه را سخت عصبانی کرده بود. او در حالیکه مثل ملکه های فیلم های دهه ی پنجاه، سگ پشمالوی سفیدش را در آغو ش گرفته و عینک آفتابی اش راکه فریم سنگی داشتبه چشمش زده بود، در گورستان نشسته بود. تشخیص این که کدام یک از این سه نفر مناسب آن مکان نبودند برای دیگر عزاداران سخت بود، سگ پشمالویی که موهایش به خوبی کوتاه شده و با یک جفت گل سر ساتن هلویی رنگ بسته شده بود، یا دوست بسیار جذاب مجارستانیِ فیبی که موهای بلندی داشت و آن ها را دم اسبی بسته بود و یا خودِ فیبی.
موهای زیتونی رنگ فیبی که باریکه هایی به رنگ پلاتین داشت، مانند موهای مارلین مونرو در فیلم خارش هفت ساله، به صورت کج بر روی یکی از چشمانش ریخته بود. تا به تابوت مشکی و براقی که جسد برت سامرویل را حمل می کرد خیره می شد، لب های مرطوب و قلوه ای اش که هاله ای به رنگ صورتی داشت از هم باز می شدند

رمان با من باش
منبع:http://www.forum.98ia.com/