رمان اقلیما از nastiya

 

نام رمان :رمان اقلیما

 به قلم :nastiya

 حجم رمان : ۳.۰۲  مگابایت پی دی اف , ۱.۲۵  مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۱۱  مگابایت نسخه ی جاوا , ۴۴۰ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه ی از داستان رمان:

اقلیما دختر بلند پروازی است که در یک خانواده فقیر در جنوب شهر متولد شده است. پدر و مادرش در یک تالار کار میکنند اما اقلیما دوست دارد در تالاری در شمال شهر که حقوق بهتری میدهند کار کند. روزی در آن تالار در یک جشن خانمی به اقلیما پیشنهادی میدهد که با آن پول خوبی میتواند بدست آورد اما باید روی آینده اش قمار کند.

  فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

 :دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت pdf

 :دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت apk

 :دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت java

 :دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت jad

 :دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت epub

صفحه ی اول رمان:

:مامان گیر نده دیگه اه! بابا مگه این جا چی داره که اینقدر چسبیدی بهش؟ حالا اگه بریم چهار تا خیابون بالاتر چی میشه ؟ هان؟ ما که کلفتی این و اونو می کنیم حداقل بذار بریم یه جای درست و حسابی کار کنیم و پول خوب بهمون بدن این آقای محبی اصلا از سر انصاف پول بهمون نمیده!

مامان : دختر یه دقه امون بده بذار منم حرف بزنم دوباره شروع کرد دیگه به غر غر کردن! من میگم اینجا چند ساله کار می کنم می دونم چی جاش کجاست ولی اگه بخوایم جامونو عوض کنیم و بریم یه جای دیگه کار کنیم اصلا از کجا معلوم من سرکارگرشون باشم هان؟ من دیگه جونی واسه کار کردن ندارم تو هم با این غر زدنات همون یه کم جونو ازم می گیری! اه! من نمی دونم به درگاه خدا چه خبط و گ*نا*حی کردم که رو پیشونیم همچین سرنوشتی رو نوشت! بازم مامان شروع کرد به غر زدن و به قول خودش گله از پیشونی نوشتش! منم که حوصله ی شنیدن حرفای تکراری رو ندارم می روم تو اتاقم که همون زیر پله خ و نمون حساب میشه و پرده رو می اندازم!

من یه دخترم! یه دختره ۱۸ ساله تازه چند وقتی میشه دیپلم گرفتم و از اون جا که حوصله ی درس و رو نداشتم واسه کنکور شرکت نکردم بر خلاف اصرارای مامان و بابام! اونا خودشون بیسواد بودن و چند سال پیش مامان با کلی زور تونست تو نهضت تا کلاس سوم بخ و نه! به خاطر همین فکر می کردن اگه من درس بخ و نم موفق میشم اما زهی خیال باطل! فوق دکتراش بیکارن چه برسه به ما! من تک دختر نیستم در کل ما یه خانواده ی ۶ نفری هستیم و من آخرین بچه ی خ و نوادمون محسوب میشم به قولی ته تغاری! ما چهار تا دختریم:فاطمه، فرزانه، افسانه و من به عنوان اقلیما! البته اسم اصلیم تو شناسنامه اگلیمه بوده ولی بعد از اینکه ۱۸سالم کامل شد اسممو عوض کردم و جاش گذاشتم اقلیما! موقعی که من به دنیا میام خاله ی مامانم که همین اسم رو داشته میمیره و اسم اونو برای یادبود روی من بیچاره می گذارند. حالا خودمم نمی دونم این اسم چه معنی داره ولی بعدا خودم به اقلیما تغییرش دادم و پیش آبجی هام جا انداختم ولی پیش مامان و بابام نه!! همه ی خواهرام ازدواج کرده اند من مونده ام در انتظار یه پژو ۲۰۶ سوار آلبالویی! مامان و بابام تو یه تالار کار می کنند . مامانم سرکارگر است و بابام مسئول پارکینگ . خ و نمون یه جایی نزدیک لب خط . در کل یه خیابون خیلی بزرگ هست که اطرافش پر از کوچه های باریک و تنگ. که خ و نه ی ما هم توی یکی از همین کوچه هاست. از محلمون متنفرام! همیشه دوست داشتم تو یه جای بهتر زندگی می کردیم یا حداقل مامان بابام یکی دیگه بود! گاهی با خودم فکر می کردم اگه تو یه خ و نواده ی دیگه متولد می شدم زندگیم چه طور می شد ولی حیف که اینا همش یه خیاله ! برای اینکه بتونم پول در بیارم چند وقتی بود که دنبال کار می گشتم. به کارای منشی و جواب گویی تلفن و از این کارا علاقه نداشتم . دوست داشتم مثل مامانم تو یه تالار کار کنم. البته تو یه منطقه ی بالاتر و باکلاس تر! یه جایی رو پیدا کرده بودم ولی مامان و بابا نمی ذاشتن ولی باز من اصرار می کردم آخه تنها چیزی بود که واقعا دوسش داشتم!حسن این کار برای من این بود که چون همیشه اینجا عروسی می شد اون شادی به منم سرایت می کرد هر چند بروز نمی دادم و یکی دیگه اینکه از اینکه اون همه خانوم و با لباسای مختلف و قشنگ می دیدم و شب قبل خواب خودمو توی هر کدوم از اون لباسا فرض می کردم که با شوهرم توی یه پژو ۲۰۶ آلبالویی نشستیم و رمانتیکانه به هم نگاه می کنیم و بعد……. کات!!!!!!!

رمان اقلیما
منبع:www.forum.98ia.com