رمان آلاچیق خاطره انگیز از پیرایه علی نژاد

 رمان آلاچیق خاطره انگیز از پیرایه علی نژاد

نام رماننام رمان :رمان آلاچیق خاطره انگیز

نویسنده به قلم :پیرایه علی نژاد

حجم رمانحجم رمان : ۲.۷۹ مگابایت پی دی اف , ۱.۱۳ مگابایت نسخه ی اندروید , ۰.۹۹ مگابایت نسخه ی جاوا , ۳۴۸ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

محسن به آلاچیق ، همان آلاچیق خاطره انگیز بر گشته بود . یک واقعه کاملاً غیر منتظره . قبل از اینکه او برگردد ، نمی دانم چرا خودم آنجا بودم ! انگیزه اقامت من در زیر آن آلاچیق مجهول بود ، آیا به انتظار آمدن او بودم ؟ نمی دانم ، ولی مطمئن بودم که دیگر او به آنجا نخواهد آمد….
بنابه درخواست نویسنده / ناشر رمان از روی سایت حذف شد

صفحه ی اول رمان:

محسن به آلاچیق ، همان آلاچیق خاطره انگیز بر گشته بود . یک واقعه کاملاً غیر منتظره . قبل از اینکه او برگردد ، نمی دانم چرا خودم آنجا بودم ! انگیزه اقامت من در زیر آن آلاچیق مجهول بود ، آیا به انتظار آمدن او بودم ؟ نمی دانم ، ولی مطمئن بودم که دیگر او به آنجا نخواهد آمد . با اینکه آنجا زمانی تنها ماوای او بود و نقطه پرواز وی در زندگی نوینش ، مع الوصف سالیان درازی بود که از اینجا رفته بود ؛ مثل پرنده ای که دیگر به آشیانه خود باز نمی گردد .
او دیگر نمی آمد . من این را می دانستم . پس برای چه آنجا نشسته بودم ؟ نه تنها من ، بلکه این مکانی که بی اختیار مرا در برگرفته بود ، عبور او را می جست . این آلاچیق هم سالیان سال ، همچنان استوار ، چشم در راه او ، ایستاده بود .
اطراف را نگاه می کردم .

رمان آلاچیق خاطره انگیز
منبع:http://www.forum.98ia.com/